Blog

CAC Wisła 30.06 – 01.07.2018

Burudika basenji

 

 

Do Wisły pojechałam bardziej towarzysko niż wystawowo ale żeby było też trochę adrenaliny to zabrałam ze sobą naszego najmłodszego "showmana" JAKE'ra -JAKE LONG HERO OF Burudika. Odbywały się tam dwie wystawy i tym razem upał nie zabijał i chociaż prognozy straszyły deszczem to pogoda okazała się bardzo przyjemna. Warunki wystawowe w Wiśle są cudowne:  mięciutka, równiutka i perfekcyjnie przystrzyżona murawa na stadionie, miejsca noclegowe w zasięgu kilkuminutowego spacerku, okolica spokojna i idealna na długie wędrówki z psami w ramach relaksu po wystawie. Naprawdę warto brać udział w tych wystawach!

W oba dni JAKE uzyskał oceny wybitnie obiecujące i pierwszą lokatę w klasie szczeniąt, pierwszego dnia w porównaniu ustąpił miejsca suczce ale drugiego dnia zaszalał na całego, w ostatecznej rozgrywce finałowej wygrywając po raz kolejny w swojej krótkiej karierze BEST IN SHOW Szczeniąt !!!

W Wiśle spotkałam mnóstwo przemiłych ludzi, zarówno tych znanych do tej pory wyłącznie z FB, jak i starych znajomych oraz zupełnie nowych 🙂 Jestem pewna, że za rok znowu tam się pojawi ekipa Burudiki i może zabierzemy więcej reprezentantów.