O mnie

dorota_muller

 

 

Urodziłam się w rodzinie „niezwierzęcej”, jednak moja ogromna miłość do zwierząt (głównie psów i koni) bardzo szybko zmieniła te standardy i w naszym domu zagościły przeróżne stworzenia. Już w przedszkolu wiedziałam, że będę studiować zootechnikę a pierwsze podręczniki akademickie z tej dziedziny dostałam na początku podstawówki po długotrwałym i bardzo stanowczym przekonywaniu rodziców, że są mi niezbędnie potrzebne. Oczywiście, nikt nie brał poważnie moich dziecięcych zapewnień dotyczących przyszłego zawodu, jednak kiedy jako szkołę średnią wybrałam technikum hodowli zwierząt, rodzina uwierzyła w moją pasję.

Po ukończeniu studiów zootechnicznych większość mojego życia zawodowego związana była z końmi i praca z nimi dawała mi ogromną satysfakcję ! To cudowne zwierzęta, jednak atmosfera mojej pracy związana z „czynnikiem ludzkim” spowodowała, że postanowiłam stać się zupełnie niezależna i otworzyć własną działalność, związaną z psami.

Basenji fascynowały mnie od bardzo dawna. Są to psy nietypowe wręcz mistyczne. Obcowanie z nimi daje mnóstwo niezapomnianych wrażeń i chciałabym całkowicie poświęcić się poznaniu ich natury. Czuję z Basenji ogromną więź i doskonale się rozumiemy. Dają mi mnóstwo radości i stały się niezbędnym składnikiem mojego życia. Nazwa mojej hodowli „BURUDIKA” oznacza w języku suahili „OCZAROWAĆ” i to właśnie zrobiły ze mną te wyjątkowe psy.

Jestem nimi bezgranicznie oczarowana, czego również wszystkim życzę !

Poszukując najlepszego sposobu na właściwą pielęgnację i odżywianie psów od dłuższego czasu badałam rynek dostępnych preparatów. Po nawiązaniu kontaktów z firmą SKOTAN S.A. wspólnie podjęliśmy decyzję o stworzeniu linii preparatów dla psów w oparciu o unikalny szczep drożdży Yarowia lipolytica i estry etylowe NNKT.  Zanim wprowadziliśmy te produkty na rynek, sprawdziłam ich skuteczność na własnych psach i dzięki temu mogę polecać je innym będąc całkowicie pewną ich skuteczności.   Są to produkty całkowicie naturalne, ultra przyswajalne i chętnie przyjmowane przez psy a  efekty ich stosowania są naprawdę spektakularne ! Nasze psy  wyróżniają się wyjątkowej jakości sierścią, co jest doceniane przez sędziów na wystawach najwyższej rangi. Basenji z Burudiki wygrywały niejednokrotnie na prestiżowych wystawach, takich ja Cruft’s, Wystawy Europejskie i  Wystawy Światowe.