Secret

obraz_piekna_siersc

PRODUKT ESTROWY The Secret of Burudika - Piękna sierść

Kompozycja składników odżywczych "Piękna sierść" z serii THE SECRET OF BURUDIKA to preparat w postaci estrów etylowych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych produkcji Skotan S.A., o podwyższonej zawartości olejów z wiesiołka i ogórecznika bogatych w cenny kwas gammalinolenowy (GLA). Estry powstały w wyniku opracowanej unikalnej technologii tworzenia homogenicznych mieszanin olejów roślinnych o 100% zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3/-6/-9 w postaci korzystnych izomerów CIS. Taka struktura konformacyjna estrów wpływa na ich biologiczną aktywność i wysoką biodostępność. Produkt charakteryzuje się brakiem toksyczności i natychmiastowym wchłanianiem na poziomie komórkowym. Kompozycja składników odżywczych w preparacie "Piękna sierść" zapewnia gładką i lśniącą sierść oraz skutecznie wspomaga leczenie chorób skóry zwłaszcza o podłożu alergicznym objawiających się świądem i zmianami skórnymi. Jest doskonałym środkiem prewencyjnym dla psów ze skłonnościami do alergii skórnych. Łagodzi procesy zapalne na skórze. Wysoka biodostępność produktu, doskonała proporcja kwasów tłuszczowych Omega-3 do Omega-6 oraz zawarta w estrach naturalna witamina E stanowią istotne wsparcie funkcji skóry, pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i są gwarancją zdrowej, pięknej sierści.

Pojemność: 150 ml

Dawkowanie: 0,3 ml na kg m.c.

obraz_zdrowe_trawienia

PRODUKT DROŻDŻOWY Z FITOBIOTYKAMI The Secret of Burudika - Zdrowe trawienie.

Kompozycja składników odżywczych "Zdrowe trawienie" z serii THE SECRET OF BURUDIKA to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, makro- i mikroelementy oraz składniki biologicznie czynne ze szczególnym uwzględnieniem kwasu kynureninowego. Zawiera dodatek fitobiotyków. Unikalny szczep tłuszczowych drożdży Yarrowia lipolytica A-101 to gwarancja wysokiej biodostępności i przyswajalności wszystkich składników odżywczych i mineralnych w nich zawartych. Kompozycja składników odżywczych w preparacie "Zdrowe trawienie" zapewnia prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Posiada cenne właściwości prebiotyczne, które stymulują mikroflorę przewodu pokarmowego do wzrostu i wspierają odtworzenie zniszczonej flory jelitowej, ograniczają zaburzenia trawienia oraz wpływają na poprawę apetytu.

Pojemność: 120 g

Dawkowanie: 0,2 g na kg m.c.

obrazek wyścigi2

PRODUKT DROŻDŻOWY Z WITAMINĄ E i C oraz SELENEM The Secret of Burudika - Szybkość i wytrzymałość.

Kompozycja składników odżywczych "Szybkość i wytrzymałość" z serii THE SECRET OF BURUDICA to preparat stworzony na bazie unikalnych drożdży tłuszczowych Yarrowia lipolytica produkcji Skotan S.A. bogatych w pełną gamę aminokwasów egzogennych, składniki biologicznie czynne: jabłczan cytruliny i alfaketoglutoran oraz mikroelementy ze szczególnym uwzględnieniem selenu. Zawiera dodatek witaminy E i C. Ta unikalna kompozycja biologicznie aktywnych komponentów produkcji Skotan S.A. zapewnia wysoką biodostępność produktu i skuteczne wsparcie wielu funkcji organizmu, szczególnie w okresie intensywnego wysiłku. Kompozycja składników odżywczych w preparacie "Szybkość i wytrzymałość" dla psów wyścigowych stosowana zwłaszcza w okresie treningowym i startowym wpływa na poprawę kondycji i właściwe kształtowanie się tkanki mięśniowej. Uzupełnia deficyty składników odżywczych oraz poprzez wysoką koncentrację substancji czynnych (zwłaszcza jabłczanu cytruliny), organicznego selenu i dwóch antyoksydantów - witaminy E i C wspiera procesy regeneracyjne: przyspieszenie fazy regeneracji włókien mięśniowych po wysiłku, zwiększenie dopływu tlenu, kreatyny i składników odżywczych do komórek mięśniowych i ograniczenie dzięki temu w znaczny sposób bóli mięśni.

Pojemność: 120 g

Dawkowanie: 0,2 g na kg m.c.